Hotel RICHTR

ubytovanie Frydek-Mistek
 

Hotel RICHTR / ubytovanie Frydek-Mistek

Hotel Frydek-Mistek RICHTR

Hotel RICHTR nájdete v centre Frýdku-Místku, v blízkosti vlakovej stanice a centrálneho autobusového stanovišťa. Pri vstupe do hotela Richtr vo Frýdku Místku Vás zaujme príjemné prostredie navodzujúce rodinnú atmosféru.

Frýdek Místek ubytovanie
Moderne vybavené izby - štandardné dvojlôžkové a mezonetové izby s vlastnou kúpeľňou, chladničkou s minibarom, rýchlovarnou kanvicou, TV, telefónom s priamou voľbou a wifi pripojenie k internetu zadarmo.

Hotel Richtr Frýdek Místek má v ponuke tiež špeciálnu dvojizbu Intim Spa s masážnou vaňou a saunou, izbu typu manažér či rodinné izby a bezbariérovú izbu. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky kontinentálne alebo podávané formou švédskych stolov.

Hotel Richtra ubytovanie - vybavenie izieb
Štandardné dvojlôžkové izby č 202 - 205 s výhľadom do parku a s možnosťou prístelky sú situované v II. NP.
Izby č 101-107 Mezonetové (dvojpodlažné) priestranné dvojlôžkové izby, bez možnosti prístelky, situované v I. NP, výhľad do parku.
Bezbariérová izba - Apartmán č 108 je nadštandardne veľká bezbariérová izba až pre 6 osôb s dvoma manželskými posteľami a dvoma sólo posteľami. Apartmán ponúka sociálne zariadenie s dvoma sprchami (aj pre handicapovaných návštevníkov).
Ubytovanie pre rodiny s deťmi - možno využiť Suita č 108 alebo izby č 205 a 302 - Dvojlôžková priestranná izba s výhľadom do parku a možnosťou prístelky situovaná v II. a III. NP.
MANAGER izba č 201 je nadštandardná dvojlôžková izba s francúzskymi oknami a výhľadom do parku. Ponúka moderné zariadenie vrátane písacieho stola. V izbe je možná prístelka.
Intim Spa - Wellness poskytuje hosťom relaxáciu v súkromnom wellness s whirlpool vaňou, fínskou saunou a ochladzovacím vedrom. Intim Spa je určené pre 2 až 4 návštevníkov. Súčasťou procedúry je ovocná misa.

FrýdekMístek ubytovanie hotel Richtr služby
Recepcia hotela Richtr Frýdek Místek je s nonstop prevádzkou. Hostia môžu využiť expresné prihlásenie / odhlásenie. Zmenáreň, Fax / kopirovanie, trezor, úschovu batožiny. Denná tlač. Gay Friendly. Bezdrôtová sieť LAN (zdarma), Internet - pevný (za úhradu). Raňajky, možnosť polpenzie / plná penzia (podľa avíza). VIP izby. Nefajčiarske aj fajčiarske izby. Izba pre handicapovaných. Izbová služba, služba prania bielizne a žehlenie. V hoteli RICHTR je výťah.

Dovolenka Frýdek Místek ubytovanie hotel Richtr turistika
V blízkosti mesta Frýdek Místek sú Moravskoslezské Beskydy (dostupné za cca 30 minút autom) - najväčšia chránená krajinná oblasť v Českej republike. V Beskydách je množstvo turistických trás, na ich úpätí sa nachádzajú golfové ihriská (Ostravice, Čeladná), pre milovníkov koní jazdiarne (REIT - Morávka) a v zimnej sezóne zjazdovky, vrátane zjazdoviek s umelým osvetlením a bežkárske trasy.

Najbližšia autobusová zastávka je (cca 70 m) rovnako ako vlaková stanica. Od hotela do historického centra Místku je to 500 m, do Frýdku 1100 m. Najbližšie nákupné centrum (300 m), reštaurácia s kuchyňou či kaderníctvo (50 m) a bankomat (100 m). Nová odbavovacia hala letiska v Ostrave Mošnove je vzdialená cca 19 km od hotela Richt - autom cca 20 min.

V centre Frýdku - Místku nájdete všetko od obchodíkov, cez divadlá a kiná, zdravotnícke zariadenia, až po kaderníctvo, kozmetické salóny, posilňovne a fitnescentrá. Zimný štadión, plavecký bazén, tenisové kurty, futbalové ihriská a všetko športové vyžitie je ľahko dostupné z hotela. Najbližšie infocentrum je vzdialené 3 zastávky autobusom (cca 6 min.)

V blízkosti hotela Richtr vo Frýdku Místku je Frýdecký zámok a letný aj krytý Aquapark Olešná.

Hotel Frydek-Mistek RICHTR - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Frydek-Mistek RICHTR - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Frydek-Mistek RICHTR - možnosť pripojenia na internetHotel Frydek-Mistek RICHTR - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Frydek-Mistek RICHTR - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Frydek-Mistek RICHTR - Izby s vlastnou toaletouHotel Frydek-Mistek RICHTR - v izbach je telefonHotel Frydek-Mistek RICHTR - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: